Heksje Mimi tovert sneeuw
Kathleen Amant

Kathleen Amant (1969, Aalst) studeerde toegepaste kunsten aan de Academie van Gent. In 2004 debuteerde ze als schrijver met twee boeken waarin de ondeugende peuter Anna de hoofdrol speelde. Voor Van Halewyck schrijft en tekent ze de kartonboeken rond Wannes. Kijk ook eens op de website van Kathleen Amant.

Dit kinderboek staat in 1 - 2 jaar 3 - 4 jaar
Het is een natte en koude winter. Heksje Mimi springt boos met haar laarsjes in de plassen. Ze heeft er genoeg van. Ze wil geen regen, ze wil sneeuw!
Mimi pakt haar toverstokje en probeert een echt sneeuwtapijt te toveren. Dat is best moeilijk. Gelukkig is Roosje er om haar te helpen. De twee heksjes dollen al snel samen in de sneeuw. Ze maken een sneeuwman en glijden op een slee van de berg.
Maar dan krijgen de heksjes ruzie. Gelukkig leggen ze het met een sneeuwballengevecht meteen weer bij. Een gezellig en grappig winterverhaal over de vriendschap tussen twee heksjes.
Heksje Mimi tovert sneeuw is een aanrader voor peuters die willen leren over vriendschap, en sneeuw in de winter.
Kopen bij bol.com
Met 'Heksje Mimi tovert sneeuw' nog niet gevonden wat je zocht?
Er zijn nog veel meer erg goede kinderboeken te ontdekken op de site. Via de menubalk kan je de verschillende leeftijden raadplegen
Daarnaast hebben we nog een overzichtspagina met alle beste kinderboeken van de site verzameld, of een lijst met enkel het beste kinderboek 2024 of de nieuwe lijst met het beste nieuw kinderboek 2025.
Veel leesplezier.