Dikkie Dik - In de dierentuin

flapjesboek
gepubliceerd september 2013

Jet Boeke

Jet Boeke maakte haar eerste Dikkie Dik-prentenboek voor het televisieprogramma Sesamstraat. Op 3 maart 1978 verscheen Dikkie Dik voor het eerst op televisie. Sindsdien heeft hij de harten van peuters, kleuters én hun ouders gestolen en is niet meer weg te denken uit de Nederlandse cultuur.

Dikkie Dik - In de dierentuin

Dit kinderboek staat in   1 - 2 jaar   3 - 4 jaar  

Dikkie Dik bezoekt de dierentuin. Hij ontmoet daar stuk voor stuk vrolijke dieren zoals de olifanten, de leeuwen, de apen en de vissen. Eenvoudig maar kleurrijk hardkartonnen prentenboek met de overbekende rode kater in de hoofdrol.

Centraal staat de zoektocht van Dikkie Dik naar de dieren. Steeds als hij bij hun hok komt, kan hij ze niet vinden en wordt dezelfde vraag gesteld, bv. ‘Maar waar zij de olifanten?’ Deze zijn verstopt achter grote, afgeronde en stevig uitgevoerde kartonnen flappen.

Andere flapboekjes in deze serie zijn Dikkie Dik - Op de boerderij, In het bos en In de tuin.

Met 'Dikkie Dik - In de dierentuin' nog niet gevonden wat je zocht?

Er zijn nog veel meer erg goede kinderboeken te ontdekken op de site. Via de menubalk kan je de verschillende leeftijden raadplegen

Daarnaast hebben we nog een overzichtspagina met alle beste kinderboeken van de site verzameld, of een lijst met enkel het beste kinderboek 2024 of de nieuwe lijst met het beste nieuw kinderboek 2025.

Veel leesplezier.